Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Wyłącz komunikat

politechnika
12-06-2012

Wykłady profesora Henryka Góreckiego

Rektor Politechniki Rzeszowskiej i Dziekan Wydziału Chemicznego PRz zapraszają na wykłady, pt.

"Rola innowacji w rozwoju przemysłu chemicznego"

"Produkty i technologie chemiczne dla nowoczesnego, zrównoważonego rolnictwa",

które w dniach 18-19 czerwca 2012r.  wygłosi prof. dr hab. inż. Henryk Górecki,
reprezentujący Komitet Polityki Naukowej przy Ministrze Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Centralną Komisję do Spraw Stopni i Tytułów oraz Wydział Chemiczny  Politechniki Wrocławskiej

Wykład współfinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu
Rozszerzenie i wzbogacenie oferty edukacyjnej oraz poprawa jakości kształcenia na Wydziale Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej

Szczegóły ogłoszenia w załączonym pliku.

Galeria oprogramowania

Zdjęcia z wykładu profesora Andrzeja G. Chmielewskiego