Obowiązek informacyjny wynikający z Ustawy z dnia 16 listopada 2012 r. o zmianie ustawy – Prawo telekomunikacyjne oraz niektórych innych ustaw.

Wyłącz komunikat

politechnika
21-03-2013

Cykl wykładów pt. "Sustainable process and product design in chemical and environmental engineering"

Dziekan Wydziału Chemicznego zaprasza wszystkich pracowników, doktorantów i studentów Wydziału na cykl wykładów:

Sustainable process and product design  in chemical and environmental engineering

Wykłady wygłoszą:
prof. Dominic C. Y. Foo reprezentujący Department of Chemical and Environmental Engineering, University of Nottingham (Malezja)
oraz prof. Raymond R. Tan reprezentujący Chemical Engineering Department,
De La Salle University, Manila (Filipiny)

Program cyklu znajduje się w załączonym pliku.

Cykl wykładów współfinansowany przez Unię Europejską
ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego w ramach projektu
"Rozszerzenie i wzbogacenie oferty edukacyjnej oraz poprawa jakości kształcenia
na Wydziale Chemicznym Politechniki Rzeszowskiej